o nas
oferta
cennik
promocje
wskaźniki
praca u nas
ksiegowosc A-Z

Firma Finans Konsulting Sp. z o.o. powstała w 1999 roku. Podstawowym przedmiotem działalności jest profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości. Należymy do nowoczesnych biur rachunkowych oferujących pełny zakres usług księgowych.

Firma nasza jest nastawiona przede wszystkim na potrzeby Klienta, dostosowujemy się do jego wymagań i życzeń. Jako priorytet stawiamy sobie zadowolenie Klientów oraz przekonanie, że swoje sprawy związane z księgowością oraz podatkami powierzyli oni w ręce profesjonalistów.
Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni, niejednokrotnie pomagamy naszym Klientom w rozwiązywaniu problemów spoza dziedziny księgowo-podatkowej.
Ściśle i bezwzględnie przestrzegamy tajemnicy służbowej i handlowej, gwarantujemy poufność przekazywanych nam informacji i danych.
Stale podnosimy kwalifikację oraz pogłębiamy wiedzę naszych pracowników poprzez uczestniczenie w kursach zawodowych i szkoleniach, a także na bieżąco śledzimy specjalistyczną prasę.

W ramach swojej działalności prowadzimy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz kadrową-płacową dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych, spółek prawa handlowego oraz stowarzyszeń i fundacji.

Spółka Finans Konsulting działa na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministerstwo Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialność cywilnej z tytułu prowadzenia działalności rachunkowo-księgowej (suma gwarancyjna 75.000 EUR).

Stale współpracujemy z Kancelarią Doradców Podatkowych, Biegłymi Rewidentami, Kancelarią Prawną oraz Kancelarią Notarialną.
© 2006-2007 Copyright by Finans Konsulting Sp. z o.o.
Created by: EOS.STUDIO
homekontakt
 

z życia firmy

18 stycznia 2019
Uwaga na maile wyludzajace

Szanowni Panstwo,
Uprzejmie informujemy, ze w zwiazku z licznie naplywajacymi do nas wiadomosciami o wykorzystaniu nazwy naszej firmy w podpisie maila, nie jestesmy autorem ani nadawca tych informacji. Prosimy o zwrócenie uwagi, ze dany mail nie jest wyslany z naszej domeny, tylko z adresu Klementyna Lucka help@haisai-okinawa.com. Jak widac, ktos wykorzystuje jedynie w podpisie nazwe naszej firmy.
Dla bezpieczenstwa Panstwa danych proponujemy, aby nie klikac na zamieszczony link, gdyz moze byc to wirus.


Finans Konsulting Sp. z o.o.
ul. Pastewna 27A
02-954 Warszawa
tel. (22) 550 13 20
e-mail: finansk@finansk.com.pl

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000038335, NIP 534-20-81-085, REGON 016108831
Kapitał zakładowy Spółki: 50.000 PLN